Napęd optyczny Asus DRW-24D5MT
Asus DRW-24D5MT |
| Prędkość zapisu | CD-R | 48 x | CD-RW | 24 x | DVD±R | 24 x | DVD±R DL | 8 x | DVD±RW | 8 x | DVD-RAM | 5 x | | | Prędkość odczytu | CD | 48 x | DVD | 16 x | Data dodania do E-Katalog | wrzesień 2016 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| ASUS DRW-24D5MT wewnętrzny palnik czarny z uchwytem M-DiscKraj pochodzenia: - Chiny Amazon.pl
Złóż skargę | 99 zł | | |
|
| ASUS DRW-24D5MT - Nagrywarka DVD - Serial ATA - CzarnyNap?d dyskowy, DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM, 24x24x5x, Serial ATA, wewn?trzny, 5,25, czarny Proshop.plZłóż skargę | 86 zł | | |
|
| Asus DVD WEW DRW-24D5MT DRW-24D5MT/BLK/G/AS/P2G DXASUVW24D5MT00ASUS DRW-24D5MT
Wewnętrzna nagrywarka DVD 24X z obsługą nośników M-DISC do tworzenia kopii zapasowych na całe życie.
- N... więcejośniki M-DISC zapewniają jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne zdjęcia, filmy i dane, nawet przez 1000 lat i dłużej
- Nagrywanie dysków DVD z prędkością 24X
- Nero BackItUp zapewnia kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych zdjęć, filmów, dokumentów i danych, za tylko jednym kliknięciem. (wyłącznie ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 99 zł | | |
|
| ASUS DVD+/-RW DRW-24D5MT NP-NDVD-ASU-159ASUS DRW-24D5MT – wewnętrzna nagrywarka DVD 24X z obsługą nośników M-DISC do tworzenia kopii zapasowych na całe życie Nośniki... więcejM-DISC zapewniają jakość podobną do dysków do archiwizacji i najlepiej zabezpieczą Twoje cenne zdjęcia, filmy i dane, nawet przez 1000 lat i dłużej. Nagrywanie dysków DVD z prędkością 24X. Nero BackItUp zapewnia kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych Twoich cennych zdjęć, filmów, dokumentów i danych, za tylko jednym kliknięciem. (wyłącznie wersja w kolorowym opakowaniu). Szyfrowanie danych w najwyższych standardach bezpieczeństwa z kontrolą hasła oraz funkcjonalnością zakodowanych nazw plików (wyłącznie wersja w kolorowym opakowaniu). Darmowa nieograniczona ilość przestrzeni dyskowej w usłudze ASUS WebStorage przez 12 miesięcy(wyłącznie wersja w kolorowym opakowaniu). Technologia E-Green automatycznie zamyka aplikację, kiedy nie jest używana, zapewniając użytkownikowi 50% oszczędności energii. Komputronik.plZłóż skargę | 110 zł | | |
|
| Nagrywarka ASUS DRW-24D5MTASUS DRW-24D5MT to energooszczędna nagrywarka DVD 24X, która oferuje użytkownikom elastyczność i efektywność przechowywania d... więcejanych multimedialnych i tworzenia kopii zapasowych dzięki obsłudze M-Disc. Technologia E-Green automatycznie zamyka aplikację, kiedy nie jest używana, zapewniając użytkownikowi 50% oszczędności energii. Dołączona bezpłatna aplikacja ułatwia zarchiwizowanie wszystkich cennych danych w chmurze bądź na karcie SD lub w komputerze PC. Electro.plZłóż skargę | 101 zł | | |
Dynamika cen dla Asus DRW-24D5MT
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna