Оптичний привод Asus ZenDrive U8M
Відео 1Фото 14 |
Asus ZenDrive U8M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ZenDrive U8M
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS SDRW-08U8M-U zewnętrzny ultraslim 8X nagrywarka DVD USB typu C kompat | 142 zł |
ASUS ZenDrive U8M SDRW-08U8M-U - Black - Nagrywarka DVD - USB-C - Czarny | 197 zł |
ASUS DVD+/-RW SDRW-08U8M-U/GOLD/G/AS/P2G ZenDrive U8M NP-NDVD-ASU-204 | 209 zł |
Napęd Asus ZenDrive U8M (90DD0295-M29000) | 141 zł |
ASUS ZenDrive U8M DVD±RW Czarny - Regrabador | 227 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →