Оптичний привод Gembird DVD-USB-02
Gembird DVD-USB-02 |
Колір | | | Тип | зовнішній (slim) | Типи носіїв | CD-R CD-RW DVD±R DVD±RW DVD-RAM
| Підключення | USB 2.0 | | | Функції та можливості | Механізм завантаження диска | висувний | Вага | 290 г |
| Швидкість запису | CD-R | 24 x | CD-RW | 24 x | DVD±R | 8 x | DVD±R DL | 6 x | DVD±RW | 8 x | DVD-RAM | 5 x | | | Швидкість читання | CD | 24 x | DVD | 8 x | Офіційний сайт | gembird.com | Дата додавання на E-Katalog | липень 2023 | Маркування виробника | DVD-USB-02
DVD-USB-02-SV
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Gembird zewnętrzny napęd DVD USB 480 Mbps EG-SST-01Zewnętrzny czytnik CD / DVD / nagrywarka z interfejsem USB
Umożliwia szybkie napienie płyt CD / DVD z prędkością zapisu 24x... щеna CD i 8x na DVD
Interfejs USB 2.0 do niezawodnego zastosowania z szybkością transmisji do 480 Mbps
Cicha praca, inteligentna regulacja prędkości odczytu redukuje hałas podczas pracy. Amazon.pl
Поскаржитись | 113 zł | | |
|
| Gembird DVD-USB-02 - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM drive - USB 2.0 - external -Nap?d dyskowy, DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM, 8x/8x/5x, USB 2.0, zewn?trzny Proshop.plПоскаржитись | 88 zł | | |
|
| Gembird Napęd zewnętrzny DVD na USB DVD-USB-02-SV srebrny DXGEMVZ00000002Napęd zewnętrzny DVD na USB DVD-USB-02-SV srebrny
- Zewnętrzny czytnik / nagrywarka CD / DVD z interfejsem USB
- Umożl... щеiwia szybkie nagrywanie nośników CD / DVD z prędkością 24x dla płyt CD i 8x dla płyt DVD
- Szybki interfejs USB 2.0 zapewnia niezawodność dzięki szybkości transmisji do 480 Mb/s
- Cicha praca, inteligentna kontrola prędkości odczytu płyt redukuje hałas podczas pracy.
- Napęd optyczny zawiera odnawiane elementy. Zadowolenie.plПоскаржитись | 82 zł | | |
|
| Gembird DVD-USB-02-SV srebrny refurbished NP-NDVD-GEM-001Gembird Napęd zewnętrzny DVD na USB DVD-USB-02-SV srebrny Zewnętrzny czytnik / nagrywarka CD / DVD z interfejsem USB Umożliwi... щеa szybkie nagrywanie nośników CD / DVD z prędkością 24x dla płyt CD i 8x dla płyt DVD Szybki interfejs USB 2.0 zapewnia niezawodność dzięki szybkości transmisji do 480 Mb/s Cicha praca, inteligentna kontrola prędkości odczytu płyt redukuje hałas podczas pracy Komputronik.plПоскаржитись | 120 zł | | |
|
| Gembird Napęd zewnętrzny DVD na USB DVD-USB-02-SV srebrny 88127Napęd zewnętrzny DVD na USB DVD-USB-02-SV srebrny
- Zewnętrzny czytnik / nagrywarka CD / DVD z interfejsem USB
- Umożl... щеiwia szybkie nagrywanie nośników CD / DVD z prędkością 24x dla płyt CD i 8x dla płyt DVD
- Szybki interfejs USB 2.0 zapewnia niezawodność dzięki szybkości transmisji do 480 Mb/s
- Napęd optyczny zawiera odnawiane elementy. Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 84 zł | | |
Динаміка цін на Gembird DVD-USB-02
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна