Оптичний привод Gembird DVD-USB-03
Gembird DVD-USB-03 |
| Швидкість запису | CD-R | 24 x | DVD±R | 8 x | DVD±RW | 4 x | | | Швидкість читання | CD | 24 x | DVD | 8 x | Офіційний сайт | gembird.nl | Дата додавання на E-Katalog | серпень 2023 | Маркування виробника | DVD-USB-03
DVD-USB-03-BW
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Gembird napęd usb dvd DVD-USB-03Kompaktowa konstrukcja, idealna do stosowania z laptopami
Zewnętrzny czytnik płyt CD / DVD / nagrywarka z interfejsem USB
U... щеmożliwia szybkie nagrywanie nośników CD / DVD z prędkością zapisu 24 x na CD i 8 x DVD
Szybki interfejs USB 3.1 zapewnia niezawodne zastosowanie
Cicha praca, inteligentna regulacja prędkości odczytu redukuje hałas podczas pracy. Amazon.pl
Поскаржитись | 122 zł | | |
|
| Gembird DVD-USB-03 - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM drive - USB 3.1 Gen 1 - exteNap?d dyskowy, DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM, 8x, USB 3.1 Gen 1, zewn?trzny, czarny Proshop.plПоскаржитись | 97 zł | | |
|
| Gembird Napęd DVD na USB zewnętrzny DVD-USB-03 czarny DXGEMVZ00000003DVD-USB-03 Zewnętrzny napęd DVD USB 3.1, czarny
- Zewnętrzny czytnik/nagrywarka CD/DVD z interfejsem USB
- Umożliwia sz... щеybkie nagrywanie nośników CD/DVD z prędkością zapisu 24x dla CD i 8x dla DVD
- Szybki interfejs USB 3.1 zapewniający niezawodne użytkowanie i szybki transfer danych
- Ciche odtwarzanie, inteligentna kontrola prędkości odczytu dysku zmniejsza hałas podczas pracy
- Archiwizuj swoje filmy, zdjęcia, dane i muzykę na CD lub DVD
- Kompaktowa konstrukcja, idealna do użytku z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 97 zł | | |
|
| Gembird DVD-USB-03 czarny refurbished NP-NDVD-GEM-002Zewnętrzny napęd DVD USB 3.1, czarny Zewnętrzny czytnik/nagrywarka CD/DVD z interfejsem USB Umożliwia szybkie nagrywanie nośn... щеików CD/DVD z prędkością zapisu 24x dla CD i 8x dla DVD Szybki interfejs USB 3.1 zapewniający niezawodne użytkowanie i szybki transfer danych Ciche odtwarzanie, inteligentna kontrola prędkości odczytu dysku zmniejsza hałas podczas pracy Komputronik.plПоскаржитись | 170 zł | | |
|
| Gembird Napęd DVD na USB zewnętrzny DVD-USB-03-BW czarno-biały 104168DVD-USB-03 Zewnętrzny napęd DVD USB 3.1, czarno-biały
- Zewnętrzny czytnik/nagrywarka CD/DVD z interfejsem USB
- Umożli... щеwia szybkie nagrywanie nośników CD/DVD z prędkością zapisu 24x dla CD i 8x dla DVD
- Szybki interfejs USB 3.1 zapewniający niezawodne użytkowanie i szybki transfer danych
- Ciche odtwarzanie, inteligentna kontrola prędkości odczytu dysku zmniejsza hałas podczas pracy
- Archiwizuj swoje filmy, zdjęcia, dane i muzykę na CD lub DVD
- Kompaktowa konstrukcja, idealna do ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 99 zł | | |
Динаміка цін на Gembird DVD-USB-03
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна