Оптичний привод Asus ZenDrive U7M
Відео 2Фото 6 |
Asus ZenDrive U7M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ZenDrive U7M
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Zendrive U7M SDRW-08U7M-U napęd CD/DVD DVD-R/DVD-RW 24 24 8 8 90DD01X | 163 zł |
ASUS ZenDrive U7M SDRW-08U7M-U - Nagrywarka DVD - USB 2.0 - Czarny | 197 zł |
Asus Nagrywarka zewnętrzna ZenDrive U7M Ultra-slim DVD USB czarna DXASUVZ0 | 177 zł |
ASUS DVD+/-RW SDRW-08U7M-U/BLK/G/AS/P2G ZenDrive U7M NP-NDVD-ASU-154 | 249 zł |
Asus Nagrywarka zewnętrzna ZenDrive U7M Ultra-slim DVD USB czarna 37798 | 177 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →