Оптичний привод Asus ZenDrive V1M (SDRW-08V1M-U)
Відео 1Фото 8 |
Asus ZenDrive V1M |
|
Зовнішній записуючий DVD-привід для пристроїв Windows 11 та macOS з інтерфейсом USB-C, відсіком для кабелю, комплексними рішеннями для резервного копіювання та підтримкою носіїв M-DISC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ZenDrive V1M
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ZenDrive V1M SDRW-08V1M-U zewnętrzny napęd DVD i nagrywarka zintegrow | 188 zł |
ASUS ZenDrive V1M SDRW-08V1M-U - Nagrywarka DVD - USB-C - Czarny | 192 zł |
Asus Nagrywarka zewnętrzna 08V1M-U USB-C ultraslim DXASUVZ08V1MUBL | 188 zł |
ASUS DVD-/+RW SDRW-08V1M-U czarny NP-NDVD-ASU-203 | 269 zł |
Asus Nagrywarka zewnętrzna 08V1M-U USB-C ultraslim 74843 | 188 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →