Оптичний привод Asus SBW-06D5H-U
Фото 6 |
Asus SBW-06D5H-U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus SBW-06D5H-U
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS SBW-06D5H-U BDXL zewnętrzny ultra cienki palnik Blu-ray i MDisc USB 3 | 496 zł |
ASUS SBW-06D5H-U - BD / HD DVD - USB 3.1 Gen 1 - Czarny | 562 zł |
Asus Interface USB 3.1 Gen 1, CD read speed 24 x, CD write speed 24 x, Bla | 631 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Asus napęd zewnętrzny Blu-Ray SBW-06D5H-U Ultra czarny | 559 zł |
Napęd optyczny CD Zewnętrzny USB 3.1 Czarny | 617 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →