Obudowa Zalman i4 czarny
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Zalman i4 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman i4 czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman I4 czarna obudowa M-ATX | 349 zł |
Zalman Obudowa I4 ATX Mid Tower 6 wentylatorów KOZALOC0I400000 | 218 zł |
Obudowa ZALMAN i4 Czarny | 219 zł |
Zalman Obudowa I4 ATX Mid Tower 6 wentylatorów 113436 | 218 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Zalman i4
Ceny na Zalman i4 |
---|---|---|---|---|
Zalman i4 biały | od 201 zł | 1 oferta | ||
Zalman i4 czarny | od 218 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →