Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM (BL093)
Відео 8Фото 4 |
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Silent Wings 4 120mm PWM
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
be quiet SILENT WINGS 4 120 mm PWM 4-pin wentylator obudowy czarny BL093 | 108 zł |
be quiet! Silent Wings 4 120 PWM - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 1 | 107 zł |
Be quiet! Wentylator Silent Wings 4 120mm PWM KZBQTI0000BL093 | 88 zł |
Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM WEN-OB-BEQ-072 | 93 zł |
Be quiet! Wentylator Silent Wings 4 120mm PWM | 120 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Ціни на be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White | від 110 zł | 2 пропозиції | ||
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM | від 88 zł | 13 пропозицій | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM White | від 120 zł | 2 пропозиції | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM | від 92 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →