Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM (BL093)
Wideo 8Zdjęcia 4 |
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1600 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Silent Wings 4 120mm PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet SILENT WINGS 4 120 mm PWM 4-pin wentylator obudowy czarny BL093 | 116 zł |
be quiet! Silent Wings 4 120 PWM - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 1 | 107 zł |
Be quiet! Wentylator Silent Wings 4 120mm PWM KZBQTI0000BL093 | 88 zł |
Wentylator be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM WEN-OB-BEQ-072 | 93 zł |
Wentylator BE QUIET! Silent Wings 4 BL093 | 93 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Ceny na be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White | od 110 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM | od 88 zł | 17 oferty | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM White | od 120 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM | od 92 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →