Chłodzenie CPU be quiet! Dark Rock Pro 5 (BK036)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
be quiet! Dark Rock Pro 5
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 135 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1700 obr./min
Liczba rurek cieplnych:7 szt.
TDP:270 W
Wysokość:168 mm
Cooler Dark Rock Pro 5 jest również wyposażony w siedem rurek cieplnych i dwa wentylatory Silent Wings PWM. Wentylatory są różnej wielkości, przedni ma średnicę 120 mm, wewnętrzny 135 mm.
Wyposażony w przełącznik trybu pracy. W trybie wydajności wentylator 120 mm obraca się z prędkością do 2000 obr./min, a wentylator 135 mm obraca się z prędkością do 1700 obr./min. W trybie cichym wentylator przedni pracuje z prędkością do 1500 obr/min, a wentylator wewnętrzny z prędkością do 1300 obr/min.
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Dark Rock Pro 5
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Dark Rock Pro 5
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet! Dark Rock Pro 5 - Ch?odzenie powietrzem procesora - Max 32 dBA | 479 zł |
Be quiet! Chłodzenie CPU Dark Rock 5 PRO BK036 KZBQTI0000BK036 | 412 zł |
Chłodzenie procesora be quiet! Dark Rock PRO 5 WEN-CPU-BEQ-088 | 479 zł |
Chłodzenie BE QUIET! Dark Rock Pro 5 | 402 zł |
Be quiet! Chłodzenie CPU Dark Rock 5 PRO BK036 121954 | 428 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →