Wentylator Thermaltake Riing 12 LED RGB Fan (CL-F042-PL12SW-A)
Zdjęcia 5 |
Thermaltake Riing 12 LED RGB Fan
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Riing 12 LED RGB Fan
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Riing 12 LED RGB Fan
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Wentylator - Ring 12 LED RGB 256 color (120mm, LNC, 1500 RPM) | 99 zł |
Wentylator Thermaltake Riing 12 LED RGB WEN-OB-THT-060 | 110 zł |
THERMALTAKE Ring 12 LED RGB 256 color (120mm, LNC, 1500 RPM) BOX CL-F042-P | 138 zł |
Thermaltake Riing 12 LED RGB 120mm | 110 zł |
Thermaltake Wentylator - Ring 12 LED RGB 256 color (120mm, LNC, 1500 RPM) | 125 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →