Вентилятор Thermaltake Pure 20 LED
Thermaltake Pure 20 LED
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 200 мм, товщина 30 мм
Оберти:до 800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Pure 20 LED
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Pure 20 LED
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX AWTTKWSPURE | 64 zł |
Thermaltake Pure 20 Red WEN-OB-THT-050 | 67 zł |
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX 87343 | 66 zł |
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX 87343 | 64 zł |
Wentylator komputerowy THERMALTAKE CL-F016-PL20BU-A, 200 mm, 3-pin | 81 zł |
Wentylator do obudów THERMALTAKE Pure 20 LED Niebieski CL-F016-PL20BU-A | 76 zł |
Thermaltake Pure 20 Blue WEN-OB-THT-046 | 62 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →