Wentylator Thermaltake Pure 20 LED
Thermaltake Pure 20 LED
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 200 mm, grubość 30 mm
Obroty:do 800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Pure 20 LED
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Pure 20 LED
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX AWTTKWSPURE | 64 zł |
Thermaltake Pure 20 Red WEN-OB-THT-050 | 67 zł |
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX 87343 | 66 zł |
Thermaltake Wentylator - Pure 20 LED Blue (200mm, 800 RPM) BOX 87343 | 64 zł |
Wentylator komputerowy THERMALTAKE CL-F016-PL20BU-A, 200 mm, 3-pin | 81 zł |
Wentylator do obudów THERMALTAKE Pure 20 LED Niebieski CL-F016-PL20BU-A | 76 zł |
Thermaltake Pure 20 Blue WEN-OB-THT-046 | 62 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →