Wentylator be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM (BL085)
Zdjęcia 5 |
be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1100 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Shadow Wings 2 120 PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet Shadow Wings 2 wentylator PWM 120 mm wysoka prędkość niska prędko | 69 zł |
CASE FAN 120MM SHADOW WINGS 2/BL085 BE QUIET | 123 zł |
Be Quiet Shadow Wings 2 120x120 Cm Fan Czarny BL085 | 75 zł |
Wentylator be quiet! SHADOW WINGS 2 120mm PWM | 92 zł |
be quiet! Shadow Wings 2 120mm PWM Czarny | 64 zł |
Wentylator do obudów BE QUIET! BL085 | 76 zł |
be quiet! Shadow Wings 2 PWM 120mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 69 zł |
Modyfikacje be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM
Ceny na be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM | od 64 zł | 7 oferty | ||
be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM | od 71 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →