Wentylator Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1200 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NF-S12B redux-1200 PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NF-S12B redux-1200 PWM
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NF-S12B redux-1200PWM - Wentylator obudowy - 120mm - Szary - 18 dBA | 73 zł |
Noctua NF-S12B redux-1200 PWM WEN-OB-NOC-036 | 65 zł |
Wentylator Noctua NF-S12B redux 1200 PWM | 95 zł |
Noctua NF-S12B Redux-1200 PWM 120mm Szary | 70 zł |
Wentylator Noctua Redux 120Mm Pwm 400 - 1200 Rpm | 65 zł |
Noctua NF-S12B Redux-1200 PWM 120mm Szary | 79 zł |
Wentylator NOCTUA redux 120mm PWM 400 - 1200 RPM | 66 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →