Wentylator Noctua NF-P14s redux-1200 PWM
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Noctua NF-P14s redux-1200 PWM
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1200 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NF-P14s redux-1200 PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NF-P14s redux-1200 PWM
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NF-P14s redux-1200PWM - Wentylator obudowy - 140mm - Szary - 19 dBA | 85 zł |
Noctua NF-P14S redux-1200 PWM WEN-OB-NOC-042 | 78 zł |
Noctua NF-P14s redux-1200 PWM 140mm Szary | 80 zł |
Wentylator Noctua NF-P14s redux-1200 PWM, 140mm 1200rpm | 73 zł |
Noctua NF-P14s redux-1200 PWM 140mm Szary | 89 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →