Wentylator ARCTIC P14 PWM PST A-RGB (ACFAN00239A)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 27 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P14 PWM PST A-RGB
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P14 PWM PST A-RGB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB - wentylator do obudowy 140 mm PWM optymalizacja | 68 zł |
Wentylator ARCTIC P14 PWM PST A-RGB | 68 zł |
Arctic P14 PWM PST A-RGB 140mm Czarny | 68 zł |
Wentylator ARCTIC P14 PWM PST A-RGB ACFAN00239A | 68 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC P14 PWM PST A-RGB
Ceny na ARCTIC P14 PWM PST A-RGB |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White | od 73 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB | od 68 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →