Wentylator Fractal Design Aspect 14 RGB PWM (FD-F-AS1-1405)
Zdjęcia 5 |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1700 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Aspect 14 RGB PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fractal Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fractal Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Aspect 14 RGB 140 mm PWM szeroki zakres 500-1700 obr/min cz | 85 zł |
Wentylator Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Czarny (FD-F-AS1-1405) | 89 zł |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black Frame ...nie z tej ziemi - OFERTY z | 91 zł |
Projekt Fraktalny | Aspect 14 RGB PWM Czarna ramka | Zasilacz w zestawie | | 105 zł |
Fractal Aspect 14 Rgb Pwm 14 Cm Fan Czarny FD-F-AS1-1405 | 90 zł |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black Frame 140mm - darmowy odbiór w 22 m | 85 zł |
Modyfikacje Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
Ceny na Fractal Design Aspect 14 RGB PWM |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM White | od 70 zł | 3 oferty | ||
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM | od 85 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →