Вентилятор Fractal Design Aspect 14 RGB PWM (FD-F-AS1-1405)
Фото 5 |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1700 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Aspect 14 RGB PWM
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fractal Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fractal Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Aspect 14 RGB 140 mm PWM szeroki zakres 500-1700 obr/min cz | 85 zł |
Wentylator Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Czarny (FD-F-AS1-1405) | 89 zł |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black Frame ...nie z tej ziemi - OFERTY z | 91 zł |
Projekt Fraktalny | Aspect 14 RGB PWM Czarna ramka | Zasilacz w zestawie | | 105 zł |
Fractal Aspect 14 Rgb Pwm 14 Cm Fan Czarny FD-F-AS1-1405 | 90 zł |
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM Black Frame 140mm - darmowy odbiór w 22 m | 85 zł |
Модификації Fractal Design Aspect 14 RGB PWM
Ціни на Fractal Design Aspect 14 RGB PWM |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM White | від 70 zł | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Aspect 14 RGB PWM | від 85 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →