Wentylator Noctua NF-A4x10 FLX
Wideo 8Zdjęcia 2 |
Noctua NF-A4x10 FLX
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 40 mm, grubość 10 mm
Obroty:do 4500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NF-A4x10 FLX
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NF-A4x10 FLX
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NF-A4x10 FLX Cichy 3-Pinowy Wentylator Klasy Premium 40x10 mm Brązo | 72 zł |
Noctua NF-A4x10 FLX - Wentylator obudowy - 40mm - Br?zowy - 17 dBA | 78 zł |
Noctua NF-A4x10 FLX WEN-OB-NOC-019 | 76 zł |
Noctua NF-A4x10 FLX 5V 40mm Beżowy | 80 zł |
Wentylator NOCTUA NF-A4x10 FLX | 76 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →