Wentylator Noctua NF-A8 PWM
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Noctua NF-A8 PWM
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 80 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2200 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NF-A8 PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NF-A8 PWM
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NF-A8 PWM chromaxblackswap Cichy 4-Pinowy Wentylator Klasy Premium | 106 zł |
Chłodzenie Noctua NF-A8 PWM | 74 zł |
Noctua NF-A8 PWM - Wentylator obudowy - 80mm - Br?zowy - 17 dBA | 89 zł |
Noctua NF-A8 PWM WEN-OB-NOC-029 | 83 zł |
Wentylator NOCTUA NF-A8 PWM | 100 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →