Wentylator Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Wideo 4Zdjęcia 8 |
Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noctua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noctua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Noctua NF-A12x25 PWM chromaxblackswap Cichy 4-Pinowy Wentylator Klasy Prem | 140 zł |
Noctua NF-A12x25 PWM chromax.black.swap - Wentylator obudowy - 120mm - Cza | 151 zł |
Wentylator NOCTUA NF-A12X25PWMCH | 145 zł |
noctua Wentylator NOCTUA NF-A12x25 PWM CH.BK.S. | 153 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →