Wentylator be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM (BL087)
Zdjęcia 5 |
be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Shadow Wings 2 140 PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Be Quiet Shadow Wings 2 BL087 140mm Chłodzenie PC do Montażu Bezśrubowo Cz | 78 zł |
be quiet! Shadow Wings 2 PWM 140 - Wentylator obudowy - 140mm - Czarny - 1 | 83 zł |
Wentylator be quiet! Shadow Wings 2 140mm PWM Czarny (BL087) | 79 zł |
Wentylator komputerowy BE QUIET! Shadow Wings 2 BL087, 140 mm | 78 zł |
be quiet! Shadow Wings 2 PWM 140mm Czarny | 80 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM
Ceny na be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Shadow Wings 2 120 PWM | od 64 zł | 7 oferty | ||
be quiet! Shadow Wings 2 140 PWM | od 71 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →