Wentylator SilverStone Air Penetrator 140i ARGB (SST-AP140i-ARGB)
Wideo 1Zdjęcia 13 |
SilverStone Air Penetrator 140i ARGB
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Air Penetrator 140i ARGB
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SilverStone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SilverStone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SilverStone Air Penetrator 140i ARGB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SilverStone Air Penetrator 140i ARGB - Wentylator obudowy - 140mm - Czarny | 538 zł |
Wentylator SilverStone Air Penetrator 140i ARGB (SST-AP140i-ARGB) | 494 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Silverstone Technology SST-AP140I-ARGB - PACZKOMAT, | 513 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →