Chłodzenie CPU SilverStone Hydrogon D120 ARGB (SST-HYD120-ARGB)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SilverStone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SilverStone.
Kup SilverStone Hydrogon D120 ARGB
Hydrogon D120 ARGB SST-HYD120-ARGB | 368 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! silverstone technology SilverStone SST-HYD120-ARGB-V | 558 zł |
SilverStone Hydrogon D120 ARGB chłodziarka procesora Dual Tower z 6 rurami | 241 zł |
SilverStone Technology Hydrogon D120 ARGB biały procesor z podwójną wieżą | 373 zł |
Dwie głowy są lepsze
SilverStone Hydrogon D120 ARGB to chłodnica powietrza z dwiema wieżami i dwoma wentylatorami 120 mm. Wieże są asymetryczne i lekko przesunięte w kierunku VRM płyty głównej, aby nie kolidować z instalacją pamięci RAM. Przez wieże biegnie aż sześć miedzianych rur grzewczych, niklowanych w celu ochrony przed korozją.
Wkrętak dodatkowo
Rury stykają się z procesorem przez płytę rozprowadzającą ciepło. Wysokość wieży to skromne 153 mm, czyli mniej niż typowe 160 mm, dzięki czemu chłodnica bez problemu zmieści się w większości obudów komputerowych. Radiator wraz z wentylatorami waży nieco mniej niż 900 gramów. Oprócz tubki pasty termoprzewodzącej w zestawie znajduje się śrubokręt w kształcie litery L.
Zerowe obroty
Kompletne wentylatory ze zsynchronizowanym oświetleniem ARGB oparte są na łożysku hydraulicznym. Są w stanie całkowicie zatrzymać się przy niskim obciążeniu procesora, jeśli płyta główna obsługuje technologię 0 RPM. Maksymalna prędkość obrotowa wynosi 1850 obr./min. Zaktualizowana wersja chłodnicy V2 zawiera mocowania dla najnowszych gniazd Intel LGA 1700 i AMD AM5.