Вентилятор SilverStone Air Penetrator 120i PRO (SST-AP120i-PRO)
Відео 1Фото 7 |
SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Air Penetrator 120i PRO
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SilverStone SST-AP120i-PRO 120x120x25 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarn | 69 zł |
Wentylator SilverStone Air Penetrator 120i PRO (SST-AP120i-PRO) | 65 zł |
SilverStone Air Penetrator 120i PRO 120mm - darmowy odbiór w 22 miastach i | 65 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →