Wentylator SilverStone Air Penetrator 120i PRO (SST-AP120i-PRO)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Air Penetrator 120i PRO
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SilverStone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SilverStone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SilverStone Air Penetrator 120i PRO
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SilverStone SST-AP120i-PRO 120x120x25 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarn | 69 zł |
Wentylator SilverStone Air Penetrator 120i PRO (SST-AP120i-PRO) | 65 zł |
SilverStone Air Penetrator 120i PRO 120mm - darmowy odbiór w 22 miastach i | 65 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →