Chłodzenie CPU SilverStone NT08-115XP (SST-NT08-115XP)
Zdjęcia 6 |
SilverStone NT08-115XP
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Wentylator:⌀ 80 mm
Obroty:do 3400 obr./min
TDP:65 W
Wysokość:34 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NT08-115XP
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SilverStone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SilverStone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SilverStone NT08-115XP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silverstone Technology Nitrogon SST-NT08-115XP 90146 Wentylator Procesora | 114 zł |
Chłodzenie CPU SilverStone Nitrogon (SST-NT08-115XP) | 104 zł |
SST NT08 115XP SilverStone CPU Cooler for Intel Platform | 120 zł |
Chłodzenie procesora SILVERSTONE Nitrogon Cooler SST - NT08 - 115XP | 102 zł |
SilverStone Nitrogon NT08-115XP - proc | 121 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →