Кулер SilverStone NT08-115XP (SST-NT08-115XP)
Фото 6 |
SilverStone NT08-115XP
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Вентилятор:⌀ 80 мм
Оберти:до 3400 об/хв
TDP:65 Вт
Висота:34 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики NT08-115XP
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SilverStone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SilverStone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SilverStone NT08-115XP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silverstone Technology Nitrogon SST-NT08-115XP 90146 Wentylator Procesora | 114 zł |
Chłodzenie CPU SilverStone Nitrogon (SST-NT08-115XP) | 104 zł |
SST NT08 115XP SilverStone CPU Cooler for Intel Platform | 120 zł |
Chłodzenie procesora SILVERSTONE Nitrogon Cooler SST - NT08 - 115XP | 102 zł |
SilverStone Nitrogon NT08-115XP - proc | 121 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →