Wentylator be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM (BL098)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 3000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Silent Wings Pro 4 120mm PWM
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet SILENT WINGS PRO 4 120 mm PWM 4-pin wentylator obudowy czarny BL0 | 130 zł |
Wentylator be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM WEN-OB-BEQ-074 | 144 zł |
Wentylator BE QUIET! Silent Wings Pro 4 BL098 | 136 zł |
Wentylator do obudów BE QUIET! BL098 | 146 zł |
Wentylator BE QUIET! Silent Wings Pro 4 BL098 | 136 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM
Ceny na be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM White | od 150 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Silent Wings Pro 4 120mm PWM | od 130 zł | 13 oferty | ||
be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm PWM White | od 160 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Silent Wings Pro 4 140mm PWM | od 128 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →