Вентилятор Cooler Master SickleFlow 120 ARGB (MFX-B2DN-18NPA-R1)
Відео 20Фото 4 |
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики SickleFlow 120 ARGB
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cooler Master SickleFlow 120 RGB White - Wentylator obudowy - 120mm - Bia? | 135 zł |
Wentylator Cooler Master Sickleflow 120 ARGB Czarny (MFX-B2DN-18NPA-R1) | 65 zł |
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 120mm | 65 zł |
Cooler Master Sickleflow 120 Argb Fan Czarny MFX-B2DN-18NPA-R1 | 69 zł |
Cooler Master Sickleflow 120 Argb Fan Przezroczysty MFX-B2DW-183PA-R1 | 133 zł |
Відеоогляди
Модификації Cooler Master SickleFlow 120 ARGB
Ціни на Cooler Master SickleFlow 120 ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB | від 65 zł | 6 пропозицій | ||
Cooler Master SickleFlow 140 ARGB | від 63 zł | 18 пропозицій | ||
Cooler Master SickleFlow 200 ARGB | від 125 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →