Вентилятор Corsair LL120 RGB Single Pack (CO-9050071-WW)
Відео 3Фото 17 |
Corsair LL120 RGB Single Pack
120 мм140 мм
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики LL120 RGB Single Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair LL120 RGB Single Pack
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair LL120 RGB Dual Light - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wia | 132 zł |
Corsair Fan LL120 RGB LED PWM Single Pack AWCRRWSPWLL1201 | 132 zł |
Wentylator CORSAIR LL120 RGB LED Dual Light Loop (CO-9050071-WW) | 143 zł |
Corsair LL120 RGB 120mm | 145 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair LL120 RGB Single Pack
Ціни на Corsair LL120 RGB Single Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair LL120 RGB Single Pack | від 125 zł | 15 пропозицій | ||
Corsair LL140 RGB Single Pack | від 163 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →