Wentylator Corsair LL120 RGB Single Pack (CO-9050071-WW)
Wideo 3Zdjęcia 17 |
Corsair LL120 RGB Single Pack
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LL120 RGB Single Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair LL120 RGB Single Pack
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair LL120 RGB Dual Light - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ?wia | 132 zł |
Corsair Fan LL120 RGB LED PWM Single Pack AWCRRWSPWLL1201 | 132 zł |
Wentylator CORSAIR LL120 RGB LED Dual Light Loop (CO-9050071-WW) | 143 zł |
Corsair LL120 RGB 120mm | 145 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Corsair LL120 RGB Single Pack
Ceny na Corsair LL120 RGB Single Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair LL120 RGB Single Pack | od 125 zł | 15 oferty | ||
Corsair LL140 RGB Single Pack | od 163 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →