Wentylator Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack (CO-9050074-WW)
Zdjęcia 19 |
Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1300 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LL140 RGB 2 Fan Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair LL140 RGB Dual Light 2-pack + Node PRO - Wentylator obudowy - 140m | 401 zł |
Wentylator Corsair LL140 RGB 140mm 2-pack + Lighting Node PRO (CO-9050074- | 442 zł |
Corsair Ll140 Rgb Fan 14x14 Mm 2 Units Czarny CO-9050074-WW | 457 zł |
Modyfikacje Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack
Ceny na Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair LL120 RGB 3 Fan Pack | od 349 zł | 6 oferty | ||
Corsair LL140 RGB 2 Fan Pack | od 401 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →