Obudowa Gembird Fornax 400X czarny (CCC-FC-400X)
Zdjęcia 10 |
Gembird Fornax 400X czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Gembird Fornax 400X czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Fornax 400X ARGB Czarny | 229 zł |
Obudowa GEMBIRD Fornax 400X | 229 zł |
Obudowa Gembird Ccc-Fc-400X Midi Tower | 230 zł |
Gembird Fornax 400X ARGB Czarny | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →