Obudowa Zalman i4 TG biały
Zdjęcia 10 |
Zalman i4 TG biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman i4 TG biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman Obudowa I4 TG ATX Mid Tower 4 fans RGB Biała KOZALOC0I4TGWH0 | 225 zł |
Obudowa ZALMAN i4 TG RGB Biały | 236 zł |
Zalman Obudowa I4 TG ATX Mid Tower 4 fans RGB Biała 123893 | 225 zł |
Obudowa ZALMAN i4 TG RGB Biały | 236 zł |
Obudowa ZALMAN i4 TG RGB Biały I4 TG WHITE | 230 zł |
Zalman i4 TG RGB Biały | 230 zł |
Zalman i4 TG RGB Biały | 230 zł |
Modyfikacje Zalman i4 TG
Ceny na Zalman i4 TG |
---|---|---|---|---|
Zalman i4 TG biały | od 225 zł | 7 oferty | ||
Zalman i4 TG czarny | od 234 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →