Obudowa Fury Shobo SH4F RGB czarny
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Fury Shobo SH4F RGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fury Shobo SH4F RGB czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FURY PC CASE FURY SHOBO SH4F RGB MIDI TOWER NFO-2154 | 189 zł |
Obudowa Fury Shobo SH4F RGB Midi Tower z oknem Czarna KONATOD00000031 | 189 zł |
Fury Shobo SH4F RGB czarna OB-FURY-0001 | 189 zł |
Obudowa FURY Shobo SH4F RGB | 189 zł |
Obudowa Fury Shobo SH4F RGB Midi Tower z oknem Czarna 125900 | 189 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →