Wentylator ARCTIC P12 Slim PWM PST 3pcs. (ACFAN00275A)
Zdjęcia 6 |
ARCTIC P12 Slim PWM PST 3pcs.
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 15 mm
Obroty:do 2100 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 Slim PWM PST 3pcs.
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 Slim PWM PST 3pcs.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P12 Slim PWM PST 3 Szt - 120 mm wentylator do obudów z technologią | 78 zł |
Wentylator ARCTIC P12 Slim PWM PST | 78 zł |
Wentylator Arctic P12 Slim PWM PST 3-pack (ACFAN00275A) | 78 zł |
Wentylator ARCTIC P12 Slim PWM PST ACFAN00275A | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →