Wentylator ARCTIC F12 PWM PST Black 5pcs. (ACFAN00250A)
Zdjęcia 4 |
ARCTIC F12 PWM PST Black 5pcs.
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1350 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne F12 PWM PST Black 5pcs.
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC F12 PWM PST Black 5pcs.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC F12 PWM PST 5 sztuk - Wentylator PC 120 mm wentylator obudowy PWM P | 138 zł |
Arctic F12 PWM PST - 5-pack value pack - Wentylator obudowy - 120mm - Czar | 123 zł |
Arctic F12 PWM PST 120mm 5szt. Czarny | 130 zł |
Arctic F12 PWM PST 120mm 5szt. Czarny | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →