Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White (ACFRE00151A)
Wideo 1Zdjęcia 26 |
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White
240 mm 120 mm, białe240 mm 120 mm, czarne280 mm 140 mm, białe280 mm 140 mm, czarne360 mm 120 mm, czarne420 mm 140 mm, białe420 mm 140 mm, czarne
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Liquid Freezer III 280 A-RGB White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB - White - Ch?odzenie wodne procesora - | 506 zł |
Chłodzenie wodne AiO Arctic Liquid Freezer III 280 ARGB White | 586 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! CPU COOLER SMULTI/ACFRE00151A ARCTIC - PACZKOMAT, PO | 494 zł |
CPU COOLER SMULTI/ACFRE00151A ARCTIC | 606 zł |
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB, white | 698 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White
Ceny na ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White | od 315 zł | 7 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB | od 319 zł | 4 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White | od 494 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB | od 358 zł | 4 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB | od 639 zł | 1 oferta | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB White | od 552 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB | od 419 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →