Wentylator ARCTIC P12 Max Black (ACFAN00280A)
Zdjęcia 6 |
ARCTIC P12 Max Black
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 3300 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 Max Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 Max Black
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P12 Max - Wydajny wentylator 120 mm do obudowy sterowany PWM 200-33 | 47 zł |
Arctic P12 Max - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 26 dBA | 42 zł |
Wentylator ARCTIC P12 Max | 41 zł |
Arctic P12 Max 120mm Czarny | 41 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje ARCTIC P12 Max Black
Ceny na ARCTIC P12 Max Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 Max White | od 46 zł | 3 oferty | ||
ARCTIC P12 Max Black | od 31 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →