Wentylator ARCTIC P12 Black (ACFAN00118A)
Wideo 28Zdjęcia 6 |
ARCTIC P12 Black
120 mm140 mm
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1800 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 Black
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Arctic P12 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 23 dBA | 31 zł |
Wentylator ARCTIC P12 | 40 zł |
Wentylator ARCTIC P12 ACFAN00118A | 40 zł |
Wentylator Arctic P12 Czarny 120mm. | 24 zł |
Arctic P12 120mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 35 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC P12 Black
Ceny na ARCTIC P12 Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 Black | od 24 zł | 7 oferty | ||
ARCTIC P14 Black | od 30 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →