Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB (ACFRE00106A)
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Cichy, wydajny i niezawodny bezobsługowy system chłodzenia cieczą z układem chłodzenia dwoma wentylatorami dla szerokiego aluminiowego grzejnika kanałowego (317x138x38 m), cichą pompą i efektownym sterowanym oświetleniem LED. Pozycjonowany jest jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, skierowany do zamożnych użytkowników i entuzjastów. Zaprojektowany do użytku jako standardowa chłodnica dla najszerszej gamy produktywnych modeli procesorów Intel i AMD.
Nadaje się do chłodzenia procesora podczas eksperymentów z overclockingiem ze znacznym wzrostem napięcia zasilania. Może obsłużyć rozpraszanie ciepła z procesorów o TDP do 300 W. Opatentowana konstrukcja miedzianego bloku wodnego i technologia wymiany ciepła cieczą sprawiają, że system chłodzenia cieczą ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB wykazuje wyższą wydajność niż wielkogabarytowe wieżowe chłodnice powietrza.
Kompatybilny z płytami głównymi z gniazdami Intel LGA1700/1200/115X/1366/2011(v3)/2066/ oraz AMD Socket AM4/AM5 (producent deklaruje optymalizację pod procesory Ryzen z układem multi-chip). Wysoką wydajność tego płynu chłodzącego zapewnia gruby (38 mm) radiator z dużą gęstością żeber oraz dwa wysokiej jakości, ciche wentylatory 140 mm Arctic P14 PWM ze zoptymalizowanym 5-łopatkowym wirnikiem.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Kup ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB
Arctic Liquid Freezer II 280 A-RGB - Ch?odzenie wodne procesora - Max 23 d | 475 zł |
Arctic Freezer Liquid II 280 A-RGB (571335) | 393 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer II - 280 A-RGB AiO | 681 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Arctic Chłodzenie wodne Liquid Freezer II 280 ARGB Bla | 438 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Arctic Liquid Freezer II 280 A-RGB Kolor: CZARNY - A | 398 zł |
Modyfikacje ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB
Ceny na ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer II 240 A-RGB | od 386 zł | 3 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 280 A-RGB | od 393 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 420 A-RGB | od 418 zł | 6 oferty |