Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer II 280A (ACFRE00066A)
Wideo 31Zdjęcia 8 |
Zaawansowany dwusekcyjny system chłodzenia cieczą przeznaczony do chłodzenia niemal topowych procesorów Ryzen 7 i Core i7 w trybie ręcznego przetaktowywania. Podobnie jak większość konkurentów, ten LSS należy do formatu „wszystko w jednym” i jest montowany zgodnie z rysunkami referencyjnymi Asetek. Podstawą systemu jest masywny grzejnik i pompa z blokiem wodnym, które są połączone ze sobą za pomocą kilku węży do destylacji cieczy.
A za aktywne chłodzenie odpowiada para 140-milimetrowych wentylatorów opartych na łożyskach hydrodynamicznych. Charakterystyczną cechą LSS ARCTIC Liquid Freezer II 280 jest dodatkowy wentylator 40 mm, który jest montowany bezpośrednio w bloku wodnym, aby zapewnić dodatkowe chłodzenie przestrzeni w pobliżu gniazda. Prędkość obrotowa pompy i wentylatorów na grzejnikach regulowana jest za pomocą technologii PWM.
Wentylatory mogą pracować w zakresie od 200 do 1700 obr/min, a prędkość pompy może osiągnąć 2000 obr/min. A sama jednostka pompująca została wykonana stosunkowo kompaktowo, aby nie przeszkadzała w instalacji modułów pamięci z masywnymi radiatorami. Takie elastyczne podejście pozwoliło nie tylko zwiększyć wydajność chłodzenia systemu, ale także zminimalizować poziom hałasu, jaki LSS emituje przy szczytowym obciążeniu procesora.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Kup ARCTIC Liquid Freezer II 280A
Wszystkie ceny 8 →Arctic Liquid Freezer II 280 - Ch?odzenie wodne procesora - Max 23 dBA | 509 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer II 280 | 429 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer II 280 ACFRE00066A | 429 zł |
Chłodzenie wodne Arctic Liquid Freezer II 280 (ACFRE00066A) | 999 zł |
Modyfikacje ARCTIC Liquid Freezer II 280A
Ceny na ARCTIC Liquid Freezer II 280A |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer II 240 | od 465 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 280A | od 429 zł | 10 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 360 | od 324 zł | 5 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 420 | od 453 zł | 9 oferty |