Wentylator ARCTIC P12 PWM PST White (ACFAN00170A)
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Mocny i trwały uniwersalny wentylator 120mm sterowany z łożyskiem typu fluid dynamic, zoptymalizowany kształt wirnika, standardowe 4-pinowe złącze do podłączenia do płyty głównej oraz dodatkowa 4-pinowa głowica z gniazdem, umożliwiająca podłączenie kilku wentylatorów do jednego złącza PWM o płyta główna w łańcuchu. Charakteryzuje się imponującą wydajnością i przyzwoitym poziomem generowanego statycznego ciśnienia powietrza.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej. Przeznaczony do stosowania w obudowach komputerowych i chłodnicach układów chłodzenia cieczą. Można go również zainstalować na chłodnicach powietrza procesora typu wieżowego. Wentylator ARCTIC P12 PWM PST White został wyposażony w wytrzymały silnik bezszczotkowy, który zapewnia prędkość obrotową wirnika do 1800 obr./min, co daje imponującą wydajność do 95,6 m³/min.
Specjalny kształt 5-łopatkowego wirnika jest zoptymalizowany pod kątem cichej i wydajnej pracy w szerokim zakresie prędkości od 200 obr./min (przy 3,9 V). Ulepszone, nasmarowane łożysko hydrodynamiczne ze specjalnego stopu metalu minimalizuje tarcie, zapewniając cichą pracę i długą żywotność. Montaż wentylatora odbywa się za pomocą standardowych śrub stalowych lub silikonowych kołków antywibracyjnych, które należy zakupić osobno.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Kup ARCTIC P12 PWM PST White
Wszystkie ceny 7 →Arctic P12 PWM PST - White - Wentylator obudowy - 120mm - Bia?y - 23 dBA | 38 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM PST | 27 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM PST ACFAN00170A | 27 zł |
Wentylator Arctic P12 PWM PST Biały (ACFAN00170A) | 27 zł |
Wentylator komputerowy ARCTIC COOLING P12 PWM PST, 120 mm | 37 zł |
Arctic P12 PWM PST Biały | 26 zł |
Modyfikacje ARCTIC P12 PWM PST White
Ceny na ARCTIC P12 PWM PST White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST Black | od 20 zł | 9 oferty | ||
ARCTIC P12 PWM PST White | od 26 zł | 8 oferty | ||
ARCTIC P12 PWM PST Black | od 24 zł | 6 oferty | ||
ARCTIC P14 PWM PST Black | od 40 zł | 9 oferty |