Wentylator ARCTIC P12 PWM Black (ACFAN00119A)
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Niezawodny i wytrzymały uniwersalny sterowany wentylator 120 mm z ulepszonym łożyskiem fluid dynamic, specjalnym wirnikiem o zoptymalizowanym kształcie, standardowym 4-pinowym złączem do podłączenia do płyty głównej oraz dodatkowym 4-pinowym złączem z gniazdem, pozwalającym na podłączenie kilku wentylatorów do jednego złącza PWM płyty głównej (zgodnie z łańcuchem). Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej.
Wentylator ARCTIC P12 PWM Black charakteryzuje się imponującym poziomem generowanego statycznego ciśnienia przepływu powietrza, niskim poziomem hałasu i zrównoważoną wydajnością. Przeznaczony przede wszystkim do zadań chłodzenia związanych z pokonywaniem gęsto upakowanych chłodnic (chłodnice powietrzne typu wieżowego lub chłodnice układów chłodzenia cieczą). Z powodzeniem może również pełnić rolę wentylatora etui.
Wentylator oparty jest na wytrzymałym silniku bezszczotkowym, który zapewnia prędkość obrotową wirnika do 1800 obr./min i imponujący przepływ powietrza do 95,6 m³/h. Zoptymalizowany kształt 5-łopatkowego wirnika umożliwia wydajną pracę w szerokim zakresie prędkości (od 200 obr./min przy napięciu 3,9 V). Zaawansowane płynne łożysko dynamiczne minimalizuje tarcie, zapewniając cichą pracę i długą żywotność. Wentylator montowany jest za pomocą dołączonych stalowych śrub lub silikonowych kołków antywibracyjnych (do nabycia osobno).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Kup ARCTIC P12 PWM Black
Wszystkie ceny 9 →ARCTIC P12 PWM - 120 mm wentylator do obudów z PWM optymalizacja ciśnienia | 32 zł |
Arctic P12 PWM - Black - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny - 23 dBA | 35 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM | 35 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM ACFAN00119A | 35 zł |
Modyfikacje ARCTIC P12 PWM Black
Ceny na ARCTIC P12 PWM Black |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P12 PWM Black | od 24 zł | 10 oferty | ||
ARCTIC P14 PWM Black | od 30 zł | 3 oferty |