Wentylator ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs. (ACFAN00232A)
Zdjęcia 3 |
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3pcs.
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB 3 Szt - 120 mm wentylator PWM zoptymalizowany pod | 173 zł |
Arctic P12 PWM PST A-RGB - 3-pack value pack - Wentylator obudowy - 120mm | 199 zł |
Wentylator Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB 3-pack (ACFAN00232A) | 167 zł |
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB 3-pack | 171 zł |
CASE FAN 120MM/3PCS ACFAN00232A ARCTIC | 223 zł |
Arctic P12 PWM PST, ARGB, 120mm, 3szt, black | 263 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →