Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White (ACFRE00150A)
Wideo 1Zdjęcia 26 |
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
240 mm 120 mm, białe240 mm 120 mm, czarne280 mm 140 mm, białe280 mm 140 mm, czarne360 mm 120 mm, białe360 mm 120 mm, czarne420 mm 140 mm, białe420 mm 140 mm, czarne
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1700
Socket AMD:AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Liquid Freezer III 240 A-RGB White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB - Chłodzenie wodne PC All-in-One CPU A | 315 zł |
Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB - White - Ch?odzenie wodne procesora - | 340 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 ARGB Biały | 346 zł |
Chłodzenie wodne ARCTIC Liquid Freezer III 240 ARGB Biały ACFRE00150A | 549 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
Ceny na ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White | od 315 zł | 10 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB | od 319 zł | 7 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White | od 506 zł | 8 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB | od 358 zł | 6 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB White | od 570 zł | 3 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB | od 570 zł | 3 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB White | od 555 zł | 8 oferty | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB | od 419 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →