Wentylator ARCTIC P12 PWM PST A-RGB White (ACFAN00254A)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB White
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne P12 PWM PST A-RGB White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARCTIC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARCTIC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARCTIC P12 PWM PST A-RGB White
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB - 120 mm wentylator PWM zoptymalizowany pod kątem | 78 zł |
Arctic P12 PWM PST A-RGB - Wentylator obudowy - 120mm - Bia?y z o?wietleni | 76 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM PST ARGB | 80 zł |
Wentylator ARCTIC P12 PWM PST ARGB ACFAN00254A | 80 zł |
Wentylator Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB White (ACFAN00254A) | 79 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →